Tijdens de cursus Probleemanalyse bij spuitgieten leer je spuitgiet- en procesproblemen in een lopend productieproces op een gestructureerde wijze te analyseren en op te lossen. Op deze manier ontwikkel je een oplosmethodiek en wordt verspilling voorkomen door het probleem aan de basis op te lossen en niet steeds brandjes te blussen.
Inschrijven met het STAP-budget?
Neem direct contact op via +31 (0)40 296 99 33
Tijdens de cursus Probleemanalyse bij spuitgieten wordt op een logische en gestructureerde manier geleerd spuitgiet- en procesproblemen op te lossen. Uniek hierbij is het gebruik van het Handboek oppervlaktefouten in thermoplastische spuitgietproducten. Naast ervaring en de juiste competenties brengt deze cursus verbinding en een vertrekpunt bij het oplossen van problemen tijdens een lopend productieproces.
De nieuwe datum voor deze cursus is binnenkort bekend.
Wanneer je meerdere medewerkers in jouw bedrijf op wilt laten leiden, is het interessanter en voordeliger om een cursus bij je op locatie te organiseren. Een goede afstemming op jouw bedrijfsspecifieke situatie en de inzet van zeer ervaren docenten die hun sporen in de praktijk hebben verdiend is hierbij essentieel. Mikrocentrum is CEDEO-erkend en garandeert de beste kwaliteit.
Heb je interesse in een bedrijfsintern traject? Onze programmamanager opleidingen Barend Blom komt graag vrijblijvend bij je op bezoek.