Wil je meer weten over geautomatiseerde installaties en productieprocessen? De basiscursus Industriële automatisering geeft je inzicht in besturingstechnieken, processen en meet- en regeltechnieken.
Ben je werkzaam in de industrie of kom je regelmatig in een procesomgeving en wil je meer weten over industriële automatisering? Volg dan de basiscursus Industriële automatisering en krijg inzicht in besturingstechnieken zoals PLC, HMI, SCADA, MES, ERP, processen en meet- en regeltechnieken die binnen dit vakgebied worden toegepast. Deze cursus geeft je inzicht in de systeemarchitectuur. Je leert de eigenschappen en de werking van diverse componenten zoals computers/PLC’s, SCADA beeldschermen, regelaars en netwerken. Ook:
Om de opgedane theorie nog beter te begrijpen, worden de theoriebijeenkomsten ondersteund met twee practicumbijeenkomsten. Deze bijeenkomsten vinden plaats in het praktijklokaal van Mikrocentrum in Veldhoven. Tijdens het practicum ga je onder andere aan de slag met experimenteerkoffers, simulatie SCADA/PLC software en PLC gestuurde procesopstellingen.
Na afloop van de cursus heb je een basis in procesautomatisering en heb je de juiste kennis in huis om als gesprekspartner te functioneren voor zowel leidinggevenden als uitvoerend personeel binnen de industriële automatisering.
MBO 3/4 werk- en denkniveau.
Je hebt een opleiding elektrotechniek op niveau 2 of je hebt bijvoorbeeld de Basiscursus Elektrotechniek voor de industrie gevolgd.
De nieuwe datum voor deze cursus is binnenkort bekend.
Wanneer je meerdere medewerkers in jouw bedrijf op wilt laten leiden, is het interessanter en voordeliger om een cursus bij je op locatie te organiseren. Een goede afstemming op jouw bedrijfsspecifieke situatie en de inzet van zeer ervaren docenten die hun sporen in de praktijk hebben verdiend is hierbij essentieel. Mikrocentrum is CEDEO-erkend en garandeert de beste kwaliteit.
Heb je interesse in een bedrijfsintern traject? Onze programmamanager opleidingen Wouter Lintsen komt graag vrijblijvend bij je op bezoek.