Met ruim 170 praktijkgerichte cursussen, trainingen en workshops, zowel op LBO, MBO, HBO als Academisch niveau is Mikrocentrum van alle markten thuis. Voor bijna iedereen binnen de techniek en industrie bieden we een passende cursus. Hieronder vindt u een overzicht van ons aanbod per vakgebied met bijbehorende startdata en locaties.

Toonaangevende opleidingen voor de technische maakindustrie

Vakgebieden

15

Technische cursussen

170

Tevreden cursisten

6000

Docenten uit de praktijk

200

Onze samenwerkingspartners

Certificeringen en lidmaatschappen

Cedeo BedrijfsOpen
Cedeo BedrijfsMaatwerk
NRTO
TUV ISO9001

Even voorstellen: Mikrocentrum Opleidingen

img

Frank Bruls

Manager Afdeling Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 51 32 36 95 f.bruls@mikrocentrum.nl
img

Barend Blom

Opleidingsmanager
Kunststof en - matrijstechnologie, verbindingstechnologie
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 22 98 79 84 b.blom@mikrocentrum.nl
img

Wilma Kuijpers

Opleidingsmanager
Projectmanagement
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 20 62 56 80 w.kuijpers@mikrocentrum.nl
img

Wouter Lintsen

Opleidingsmanager
Mechatronica, robotica, industriële automatisering, elektronica, elektrotechniek, machineveiligheid
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 29 09 28 35 w.lintsen@mikrocentrum.nl
img

Erik van den Putte

Develop Manager Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 20 74 78 03 e.putte@mikrocentrum.nl
img

Mart Mijnsbergen

Opleidingsmanager
Geometrische meettechniek, kwaliteitsmanagement, optica, laserveiligheid, procesverbetering en statistical engineering
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 51 85 52 63 m.mijnsbergen@mikrocentrum.nl
img

Sandra Böttcher

Opleidingsmanager
Leiderschap, communicatie en persoonlijke effectiviteit, onderhoudsmanagement en technology for health
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 53 66 91 76 s.bottcher@mikrocentrum.nl
img

Rianne Franken

Adviseur Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 55 52 74 47 r.franken@mikrocentrum.nl
img

Wijgert Horst

Adviseur Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 22 38 37 53 w.horst@mikrocentrum.nl
img

Mireille Schats

Adviseur Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 33 16 52 30 m.schats@mikrocentrum.nl
img

Inge Knipmeijer

Bedrijfsinterne Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 i.knipmeijer@mikrocentrum.nl
img

Ine Jacobs

Assistente Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 i.jacobs@mikrocentrum.nl
img

Wilma Boumans

Documentaliste, DTP-er cursusmateriaal
+31 (0)40 296 99 11 w.boumans@mikrocentrum.nl